Про нас

LargeLife® Limited & Amix™ Nutrition

Історія наших перемог
Компанія LargeLife® Limited була заснована в 2003 році в Манчестері (Великобританія) метою якої була вивести виробництво бренду спортивного харчування преміум класу. Після створення дизайну упаковки, розробки складу продуктів, інвестиції в технології за високими стандартами, в сировину преміум рівня кращих світових виробників,
компанія LargeLife® Limited і її флагманський бренд Amix ™ поступово займає домінуючий стан на ринку спортивного харчування в багатьох країнах Європейського Союзу.

Amix

Логістичний центр

Amix ™ стала однією з найавторитетніших компаній в області спортивного харчування і в кінцевому підсумку завоювала довіру як любителів, так і професійних спортсменів з різних видів спорту. Із збільшенням росту продажів необхідно було створення нового виробничого і логістичного центру в Центральній Європі. Новий комплекс включає в себе сучасний науково-дослідницький центр.

У постійному пошуку досконалості

Amix ™, як і раніше займає лідируюче місце серед конкурентів завдяки постійним розробкам найбільш ефективного складу, високої якість сировини і передових технологій обробки. Amix ™ ніколи не задовольняється посереднім результатом і тому наші фахівці постійно стежать за новими тенденціями зі світу спортивного харчування. Багаторічна співпраця зі спортсменами навчило нас прислухатися до їхніх вимог і знань, які допомогли нам вдосконалити наші продукти.
null

Високоякісні інгредієнти

null

Ультрасучасна технологія обробки

null

Ми прислухаємось до вимог замовника

null

Відстеження останніх тенденцій

Ми різні

У постійному пошуку досконалості
Amix ™ представляє найкраще із представленого на ринку спортивного харчування на сьогоднішній день. Amix ™ призначений для повсякденного харчування людей метою яких є здоровий спосіб життя, і використання професійними спортсменами, постійне прагнення яких домогтися більш високих результатів і для тих, хто просто хоче отримати максимум якості і ефективності від спортивного харчування. Висока якість в поєднанні з відмінним смаком - ось основна причина, чому Amix ™ завойовує все більше і більше клієнтів по всьому світу.

Галерея

Cертифікати

Сертифікація системи менеджменту якості ISO 9001: 2008 є гарантією високої якості нашої продукції і послуг.
ISO 22000: 2005 та НАССР.
НАССР
ISO 9001: 2008
ISO 22000: 2005
Санітарно-епідеміологічний висновок України

Серія AMIX

індивідуальний підхід до кожного